27.11.2025  11:46   Віталій Хіневич

У Харківській області введено графіки аварійних відключень

Через складну ситуацію в енергосистемі, за вказівкою НЕК "Укренерго", у Харківській області застосовані аварійні відключення електроенергії.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
 
Причина запровадження обмежень – наслідки попередніх ракетно-дронових атак на енергооб’єкти. 
 
Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити стабільне електропостачання. 
 
Аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що газовики проведуть ремонтні роботи в Шевченківському та Новобаварському районах.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день