27.11.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287636-u-harkivskiy-oblasti-vvedeno-grafiki-avariynih-vidklyuchen

У Харківській області введено графіки аварійних відключень

Через складну ситуацію в енергосистемі, за вказівкою НЕК "Укренерго", у Харківській області застосовані аварійні відключення електроенергії.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
 
Причина запровадження обмежень – наслідки попередніх ракетно-дронових атак на енергооб’єкти. 
 
Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити стабільне електропостачання. 
 
Аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що газовики проведуть ремонтні роботи в Шевченківському та Новобаварському районах.
 
←Вернуться Печать