26.11.2025  09:55   Віталій Хіневич

Харківобленерго закликає харків'ян знизити рівень споживання електрики

За можливістю вимкніть електрообігрівачі, відкладіть прибирання та прання.


Харківобленерго закликає харків'ян знизити рівень споживання електрики
Про це заявили в АТ «Харківобленерго», передає РЕДПОСТ.
 
АТ "Харківобленерго" звертається до мешканців Харкова та Харківської області з наполегливим проханням знизити енергоспоживання.
 
«За можливістю вимкніть електрообігрівачі, відкладіть прибирання та прання! Саме ці кроки допоможуть знизити навантаження на електромережу.
 
Допоможіть енергетикам утримати баланс в енергосистемі, а також не забувайте про тих, хто в ці години залишається без світла. Від відповідальності кожного з нас зараз залежать обсяги та тривалість відключень», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у частині Київського та Немишлянського районів Харкова відключать газ.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день