26.11.2025 09:55 Віталій Хіневич
Харківобленерго закликає харків'ян знизити рівень споживання електрики
За можливістю вимкніть електрообігрівачі, відкладіть прибирання та прання.

Харківобленерго закликає харків'ян знизити рівень споживання електрики
АТ "Харківобленерго" звертається до мешканців Харкова та Харківської області з наполегливим проханням знизити енергоспоживання.
«За можливістю вимкніть електрообігрівачі, відкладіть прибирання та прання! Саме ці кроки допоможуть знизити навантаження на електромережу.
Допоможіть енергетикам утримати баланс в енергосистемі, а також не забувайте про тих, хто в ці години залишається без світла. Від відповідальності кожного з нас зараз залежать обсяги та тривалість відключень», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости