26.11.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287594-harkivoblenergo-zaklikae-harkiv-yan-zniziti-riven-spozhivannya-elektriki

Харківобленерго закликає харків'ян знизити рівень споживання електрики

За можливістю вимкніть електрообігрівачі, відкладіть прибирання та прання.


Харківобленерго закликає харків'ян знизити рівень споживання електрики
Про це заявили в АТ «Харківобленерго», передає РЕДПОСТ.
 
АТ "Харківобленерго" звертається до мешканців Харкова та Харківської області з наполегливим проханням знизити енергоспоживання.
 
«За можливістю вимкніть електрообігрівачі, відкладіть прибирання та прання! Саме ці кроки допоможуть знизити навантаження на електромережу.
 
Допоможіть енергетикам утримати баланс в енергосистемі, а також не забувайте про тих, хто в ці години залишається без світла. Від відповідальності кожного з нас зараз залежать обсяги та тривалість відключень», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у частині Київського та Немишлянського районів Харкова відключать газ.
 
←Вернуться Печать