20.11.2025 15:15 Віталій Хіневич
Метрополітенівці показали, як проводили технічний огляд ескалатора (фото)
На станції «Майдан Конституції» провели техобслуговування ескалатора.

Метрополітенівці показали, як проводили технічний огляд ескалатора (фото)
На комунальному підприємстві «Харківський метрополітен» приділяється особлива увага утриманню ескалаторного господарства у технічно справному стані та забезпеченню безпеки пасажирів.
Саме тому на усіх станціях кожен день, на кожному ескалаторі виконуються ті чи інші роботи різної складності та виду.
Зокрема сьогодні, 20 листопада, бригада дистанції ескалаторів електромеханічної служби КП «Харківський метрополітен» виконувала технічне обслуговування ескалатора №3 на станції «Майдан Конституції».
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у харківському метро
грав військовий оркестр.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0