13.11.2025  21:54   

У харківському метро грав військовий оркестр (фото)

У рамках проєкту "Разом до Перемоги" у харківському метро відбувся виступ військового оркестру 5-ї Слобожанської бригади "Скіф" Національної гвардії України.

Харків, метро, концерт
Фото: Василь Голосний / РЕДПОСТ

13 листопада на станції Харківського метрополітену "Історичний музей" пройшов виступ військового оркестру 5-ї Слобожанської бригади "Скіф" Національної гвардії України.
 
Проєкт "Разом до Перемоги" створений за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та організований Департаментом культури Харківської міської ради.


Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Фотогалерея

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати
 
 
 

В этот день