10.11.2025 16:34 Дмитро Колонєй
У Харкові підпалили локомотив у залізничному депо: під підозрою підліток (фото)
Стало відомо, як стався злочин у Харкові.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 16-річний студент одного з харківських технікумів
-
через месенджер Telegram знайшов пропозицію «легкого заробітку» — здійснити підпал за грошову винагороду;
-
отримав інструкції щодо вчинення «завдання»;
-
увечері 7 листопада 2025 року, близько 22:30, на залізничній станції депо «Основа» у Харкові підійшов до одного з локомотивів та облив його заздалегідь підготовленою запальною сумішшю;
-
переконавшись, що на обʼєкті достатньо горючої рідини, підпалив його за допомогою запальнички;
-
займання зняв на відео, щоб у подальшому надіслати «звіт» для підтвердження виконаного «завдання» та утік.
Надалі його було затримано, оголошено підозру та відправлено під варту.
Вчинені пожежею збитки АТ «Укрзалізниця» наразі встановлюється.
Наразі
-
зʼясовуються усі обставини справи;
-
розглядається можлива причетність російських спецслужб до організації злочину. У подальшому дії підозрюваного можуть бути кваліфіковані як диверсія — ст. 113 КК України;
-
перевіряється причетність підлітка до підпалу на початку листопада 2025 року військового авто у Харкові. Слідство триває.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові затримали юнака, який підпалив мікроавтобус.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0