08.11.2025  08:35   Віталій Хіневич

Ігор Терехов звернувся до харків'ян

Ракети й «Шахеди» летіли по енергообʼєктах, аби світла не було у наших домівках.

 
Про це сказав Харківський міський голова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.
 
Дорогі харківʼяни! 
 
Сьогодні ворог знову бив по нашій енергетиці. По всій Україні.
Ракети й «Шахеди» летіли  по енергообʼєктах, аби світла не було у наших домівках.
 
У Харкові — відчутний дефіцит електроенергії. «Укренерго» змушене вводити аварійні відключення. 
 
Через нестачу напруги в певних районах вже є, а в інших можуть бути тимчасові перебої з водопостачанням. Але комунальні служби роблять усе, щоб відновлювати подачу одразу, як тільки це можливо.
 
Метро — працює у режимі укриття.
Наземний електротранспорт замінено автобусними маршрутами.
Місто тримає ситуацію під контролем.
 
Але проблема не лише у Харкові.
По всій країні — від Львова до Сум, від Одеси до Чернігова — енергетики ліквідовують наслідки чергової хвилі російських ударів по нашій енергетиці. 
 
У Харкові діють 101 Пункт Незламності. Там є тепло, світло, гарячий чай і люди, які ніколи не залишать вас самих.
 
Ми - разом! Ми - харківʼяни!
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, фахівці відновлюють електропостачання після ворожої атаки.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день