08.11.2025 08:05 Віталій Хіневич
Фахівці відновлюють електропостачання після ворожої атаки
Ворог в черговий раз вдався до терористичної атаки на енергетичну систему України.
Зараз спостерігається складна ситуація, але енергетики роблять все можливе для відновлення наслідків варварської атаки.
«Памʼятаємо, що під час таких ситуацій вкрай необхідно знизити електроспоживання - вимкнути потужні електроприлади», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0