05.11.2025 14:55 Віталій Хіневич
Харківські комунальники відновлюють роботу мереж зовнішнього освітлення
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 60 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
Також вони замінили дев’ять опор, понад 50 світильників та 156 ламп.
Ще майже 330 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1 км мереж освітлення.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що комунальники Харкова продовжують
підтримувати чистоту та безпеку зелених зон.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0