05.11.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286887-harkivski-komunalniki-vidnovlyuyut-robotu-merezh-zovnishnogo-osvitlennya

Харківські комунальники відновлюють роботу мереж зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 60 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили дев’ять опор, понад 50 світильників та 156 ламп.
 
Ще майже 330 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники Харкова продовжують підтримувати чистоту та безпеку зелених зон.
 
←Вернуться Печать