Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286887-harkivski-komunalniki-vidnovlyuyut-robotu-merezh-zovnishnogo-osvitlennya
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286887-harkivski-komunalniki-vidnovlyuyut-robotu-merezh-zovnishnogo-osvitlennya
Харківські комунальники відновлюють роботу мереж зовнішнього освітлення
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 60 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Також вони замінили дев’ять опор, понад 50 світильників та 156 ламп.
Ще майже 330 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1 км мереж освітлення.
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники Харкова продовжують підтримувати чистоту та безпеку зелених зон.