17.10.2025 11:25 Віталій Хіневич
Осіннє прибирання у Харкові: нові підмітально-прибиральні машини на службі місту (фото)
Філія «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» продовжує осінні роботи у дворах та на вулицях Харкова.
Як зазначили на підприємстві, за тиждень комунальники прибрали понад 10 тис. куб. м опалого листя.
Також у КП зазначили, що підприємство послідовно модернізує сферу благоустрою.
Для підвищення ефективності роботи та покращення якості прибирання технічний парк «Шляхрембуду» поповнився п’ятьма сучасними підмітально-прибиральними машинами, призначеними для очищення тротуарів і пішохідних зон.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0