17.10.2025  11:25   Віталій Хіневич

Осіннє прибирання у Харкові: нові підмітально-прибиральні машини на службі місту (фото)

Філія «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» продовжує осінні роботи у дворах та на вулицях Харкова.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Як зазначили на підприємстві, за тиждень комунальники прибрали понад 10 тис. куб. м опалого листя.
 
 
Також у КП зазначили, що підприємство послідовно модернізує сферу благоустрою.
 
 
Для підвищення ефективності роботи та покращення якості прибирання технічний парк «Шляхрембуду» поповнився п’ятьма сучасними підмітально-прибиральними машинами, призначеними для очищення тротуарів і пішохідних зон.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день