16.10.2025 16:54 Дмитро Колонєй
На Харківщині введено графіки аварійних відключень
Про це поінформували енергетики Харківщини.

На Харківщині введено графіки аварійних відключень
Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Харківській області, через російські удари по енергетичній інфраструктурі, введено графіки аварійних відключень (ГАВ).
Енергетики закликають мешканців області ощадливо споживати електроенергію.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0