16.10.2025  16:54   Дмитро Колонєй

На Харківщині введено графіки аварійних відключень

Про це поінформували енергетики Харківщини.


На Харківщині введено графіки аварійних відключень
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Харківській області, через російські удари по енергетичній інфраструктурі, введено графіки аварійних відключень (ГАВ).
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Енергетики закликають мешканців області ощадливо споживати електроенергію. 
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що тимчасово зупинено подачу газу мешканцям селища Циркуни.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день