15.10.2025 18:26 Дмитро Колонєй
На Харківщині застосовані аварійні графіки відключень
Міненерго звернулося до мешканців Харківщини та інших регіонів з проханням заощаджувати електрику.

На Харківщині застосовані аварійні графіки відключень
Як повідомляє
РЕДПОСТ, через складну ситуацію в об'єднаній енергосистемі України
на Харківщині та в усіх регіонах, крім Донецької та частини Чернігівської областей
застосовані аварійні графіки відключень.
Причина запровадження обмежень – наслідки попередніх російських атак на енергетичну інфраструктуру
На Чернігівщині продовжують діяти графіки погодинних відключень. В усіх постраждалих від обстрілів регіонах тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Енергетики просять, якщо у вас зараз є електроенергія – будь ласка, споживати її ощадливо.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0