15.10.2025 17:21 Дмитро Колонєй
Отримали вирок за наркозлочини троє харків'ян
Якими протизаконнми справами займалися харків'яни з'ясували правоохоронці.
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Харкові двоє чоловіків розповсюджували наркотики
-
почали «співпрацювати» з інтернет-магазином, який торгував наркотиками через месенджер «Telegram».
-
біля станції метро «Холодна гора» забрали «клад» із канабісом і PVP,
-
розкладали закладки з наркотиками по місту.
-
надсилали адміністратору фото-звіти.
Кожен з них був засуджений на 7 років ув'язнення з конфіскацією майна.
Відправлено за грати й 33-річного чоловіка, який повторно скоїв злочин - незаконно купував і зберігав удома значні обсяги метадону, PVP і МДМА (екстазі), маючи намір їх збувати. У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину. Його відправлено за грати на 9 років з конфіскацією майна.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0