26.09.2025  18:10   Дмитро Колонєй

Загарбники пошкодили у Харкові автобус із пасажирами

Про це розповів мер Харкова Ігор Терехов.


Загарбники пошкодили у Харкові автобус із пасажирами

"Внаслідок обстрілу було пошкоджено муніципальний автобус з пасажирами - за попередньою інформацією, постраждалих серед них немає", - повідом мер Харкова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав про удар окупантів по торгівельному центру Харкова. Саме під час нього пстраждав й автобус.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день