28.08.2025  14:11   Віталій Хіневич

Комунальник завершують підготовку внутрішньобудинкових електромереж до опалювального сезону

Станом на сьогодні такі роботи провели в понад 7,5 тис. Будинків Харкова, що становить майже 98% від запланованого обсягу.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Паралельно комунальники опрацьовують звернення мешканців на ремонт ліфтового обладнання та внутрішньобудинкових електромереж. Так, за минулий тиждень спеціалісти КСП виконали більше 1,2 тис. заявок. 
 
Зокрема, вони відновили роботу 11 ліфтів та відреагували на понад 180 випадків застрягання пасажирів у кабінах, які здебільшого виникали через аварійні відключення світла.
 
Загалом у будинках комунальної форми власності зараз працює понад 6,6 тис. ліфтів. На ремонт зупинені сім підйомників.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові тривають відновлювальні роботи у зруйнованих школах.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день