18.08.2025 13:20 Віталій Хіневич
У Харкові комунальники відновили роботу понад 100 домофонів
За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» відремонтували понад 100 домофонів та відновили роботу 60 приладів обліку електроенергії.
Також вони виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, ремонту систем відеоспостереження тощо.
Крім того, підприємство продовжує контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами. Загалом за тиждень було опрацьовано майже 8,7 тис. звернень від харків’ян.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0