17.06.2024  21:14   Дмитро Колонєй

Що буде з електрикою взимку - невтішний прогноз експерта

Гендиректор Yasno поінформував, скільки годин на день буде світло взимку.


Що буде з електрикою взимку - невтішний прогноз експерта
Як повідомляє РЕДПОСТ,  гендиректор YASNO Сергій Коваленко спрогнозував, Взимку дефіцит електроенергії становитиме до 35%. Тому українці потенційно можуть мати електроенергію лише по 6-7 годин на день.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Він закликав побутових споживачів і бізнес готуватися до значного дефіциту світла і забезпечити себе альтернативними джерелами електрики.
 
Коваленко пояснив, що наразі важко робити якісь прогнози на зиму, адже навіть зараз, влітку, незрозуміло, з якою генерацією Україна вийде на опалювальний сезон.
 
"Ми точно знаємо, що зимовий пік досить великий. Якщо генерація плюс можливості по імпорту залишаться на тому ж рівні, як є, то дефіцит буде сягати під 35%. Якщо потім відняти критичну інфраструктуру, якщо потім все зробити, то ми можемо дійсно сидіти 6-7 годин зі світлом. Але це треба вже в серпні обговорювати. Тоді буде зрозуміло, які в нас можливості по імпорту і скільки ми встигнемо відновити генерації", – сказав гендиректор Yasno.
 
"Починаючи від батарей, батарейок різного формату, і закінчуючи генерацією, яка може бути. Якщо є можливість – сонячні панелі, інвертори, батареї, генератори і таке інше", – додав Коваленко.
 
Також гендиректор Yasno попередив, що в наступні місяць-півтора ситуація з електропостачанням залишатиметься складною.
 
Раніше в "Укренерго" дали невтішний прогноз на півтора місяці і попередили, що відключення світла стануть тривалішими.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день