17.12.2023  20:19   Дмитро Колонєй

Харківські борці стали переможцями та призерами Кубку України

Харківські спортсмени привезли купу нагород з Білої Церкви.

Стали переможцями та призерами Кубку України харківські борці

Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на ХОВА, харківські спортсмени успішно виступили на Кубку України з вільної боротьби, якийпройшов з 14 до 16 грудня 2023 року в місті Біла Церква Київської області. На ньому спортсмени здобули дві золоті та три бронзові медалі.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

• У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 65 кг володаркою Кубка України стала Олена Нікітінська. У фіналі вона перемогла киянку Любов Швець.
  • У чоловічих змаганнях у вазі до 57 кг «золото» виборов Каміль Керімов. У фіналі він переміг суперника з Полтавської області Андрія Яценка.
  • Ще у цій ваговій категорії здобув бронзову медаль Руслан Соловей.
  • Окрім того, у ваговій категорії до 86 кг бронзовим призером став Мухамед Алієв.
  • Кароліна Поплавська у ваговій категорії до 55 кг також виборола «бронзу».

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що велогонщиця з Харківщини стала призером міжнародних змагань.