На станціях Харківського метрополітену з'являється святкове оздоблення до Нового року та Різдва.

За інформацією перевізника, станції метрополітену оздоблюють святковими прикрасами працівники Центрального парку.
Перші гірлянди та візерунки вивісили на "Науковій".
.jpg)
Як і минулого року, святкове убрання виконають на 5 станцій підземки.
Роботи планують завершити до початку грудня.
Комментариев: 0