10.07.2023  06:30   Рита Парфенова

Гороскоп на 10 липня для всіх знаків зодіаку: що обіцяють зірки

Зірки категорично проти будь-яких революцій та ризикованих експериментів. Зате дотримуючись усталених правил, ви прийдете до успіху найкоротшою дорогою.

зодіак

Овен (21 березня – 20 квітня)

У повсякденному житті Овна не намічається жодних особливих змін. Справи обіцяють йти без зайвої метушні, а ухвалені рішення відрізнятимуться виваженістю. Крім того, Овен не схильний ризикувати, воліючи поводитися обережно. Можливо, цього дня і не буде жодних революційних проривів і звершень, зате й неприємних падінь не передбачається.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Головним трендом дня Тельця буде нудьга. З одного боку, в душі йому буде хотітися зайнятися хоч чимось цікавим. З іншого боку, шансів для цього буде, на жаль, небагато. Не варто очікувати, що хтось із оточуючих візьме ініціативу на себе і виведе Тельця із цього пасивного стану. Знайти ж розвагу самотужки у Тельця теж навряд чи вдасться. Ну що ж, іноді й понудьгувати теж не заважає.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюки будуть готові чи не в кожному зі своїх знайомих побачити ознаки консерватора та ретрограду. Особливо виводитиме з себе небажання оточуючих прийняти їхні думки та ідеї. Нічим, окрім твердолобої впертості, Близнюки пояснити таку поведінку не зможуть і продовжуватимуть наполягати на своїй, йдучи до своєї мети поодинці – не менш уперто.

Рак (22 червня – 23 липня)

Усі охочі покататися на шиї у Рака можуть відпочивати: розкачати його на будь-яку справу навряд чи вийде. У принципі, Рак навіть заперечувати не стане - просто він так довго вагатиметься і розмірковуватиме, що у охочих покататися за його рахунок терпіння не вистачить. Але й у своїх власних справах Рак теж не буде надто розчулений. Швидше за все, весь день так і піде на розгойдування та роздуми.

Лев (27 липня – 23 серпня)

Якщо щось і здатне вивести Лева з себе, то це необхідність щось змінювати. Будь-які зміни у житті чи стосунках здаватимуться Леву необгрунтованими, нелогічними, та й взагалі непотрібними. Якщо хтось починає якусь революцію, то варто зауважити: день для цього далеко не кращий. А вже у компанії Лева – особливо.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

День у Діви обіцяє пройти без особливих потрясінь. Справи вдаватимуться досить легко, а доля може надати добрий шанс зміцнити свій суспільний статус. Щоб не злякати успіх, Діві слід уникати будь-якої екстравагантності як у зовнішньому вигляді, так і в поведінці. Класичний стиль, стриманість у словах і жестах, – і успіх повернеться до вас потрібною частиною тіла!

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терези будуть явно не налаштовані на нові знайомства. Та й взагалі, до всього нового вони будуть ставитись з великою обережністю. Зате вже якщо знайомство цього дня таки відбудеться, то можна очікувати, що воно буде особливо міцним та довгим. Новий друг може стати найближчим і улюбленим для Терезів на довгі роки.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Інтелект Скорпіона буде не тільки загострений, а й гармонійно доповнений такою корисною якістю, як критичність мислення. Іншими словами, безглуздих думок у Скорпіона буде менше звичайного, а ймовірність наробити дурниць і зовсім мінімальна. Не варто упускати такий сприятливий момент, адже саме цього дня Скорпіонові випадає шанс якнайкраще вирішити будь-які свої питання та проблеми. головне – не поспішати та пам'ятати, що найкоротший шлях той, який ти знаєш. Залишилося тільки переконати себе в цьому, і все-таки взятися за справи, які викликатимуть нудьгу.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Стрілець буде дуже дбайливим і акуратним господарем. Навіть не намагайтеся просити у Стрільця грошей у борг – не дасть! Або дасть із такими застереженнями, що й брати не захочеться. Взагалі у всьому, що стосується свого гаманця, Стрілець не буде схильний йти на жодні поступки. У тому числі він не потуратиме і своїм власним забаганкам, і в покупках, і в їжі виявляючи розумну стриманість.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

День обіцяє пройти на тлі нав'язливих роздумів на тему: що ж краще – рішучість чи обережність? Поки міркуєте, ризикуєте прогаяти і час, і можливості. А відповідь насправді очевидна: вибираючи з цих двох якостей, спробуйте їх поєднати. Взагалі для Козерога правило успіху звучить приблизно так: "Прийшов, обдумав, переміг".

Водолій (21 січня – 19 лютого)

День у Водолія пройде під не найоптимістичнішою зіркою. Все, що відбувається, викликатиме в нього напади невдоволення та розчарування. Втім, невдоволення навряд чи буде надто глибоким і не вийде за межі глухого бурчання. Якщо у Водолія на цей день намічено щось важливе, краще відкласти це на потім. будь-які справи будуть гальмуватися про його пасивність та нерішучість.

Риби (20 лютого – 20 березня)

День у Риб обіцяє пройти під зіркою меланхолії та зневіри. На жаль, все, що не вдалося зробити вчора, цього дня тим більше не вийде закінчити. Та що там закінчити, коли навіть починати Рибам нічого не захочеться? Повний сплін та відсутність ентузіазму. А тому, якщо можна якісь справи відкласти на потім, так і зробіть. Це піде їм на користь.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати
 
 
 

В этот день