14.04.2026  18:09   

Ігор Терехов привітав колектив лікарні №18 з ювілеєм (фото)

Харківська міська багатопрофільна лікарня №18 сьогодні, 14 квітня, відзначила свій 60-річний ювілей.


Фото: Василь Голосний / РЕДПОСТ
З нагоди свята у закладі відбулися урочистості. Міський голова Ігор Терехов привітав медиків та вручив кращим працівникам відзнаки - почесні грамоти міської ради, виконкому міськради, Подяки міського голови та цінні подарунки, повідомляє РЕДПОСТ.
 
Звертаючись до колективу лікарні, Ігор Терехов наголосив на важливості підтримки медиків у цей складний час.
 
«Дякую, що залишаєтеся в Харкові та продовжуєте працювати, незважаючи на складні обставини сьогодення! Ви робите майже неможливе, аби зберегти здоров’я людей, які опинилися в скруті через постійні обстріли, повітряні тривоги і не тільки. Попереду у нас багато роботи з відбудови і відновлення медичної галузі, але я впевнений, що разом ми з усім впораємося», - сказав Ігор Терехов.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Підсумовуючи зустріч, мер підкреслив, що сфера охорони здоров'я залишається одним із пріоритетів для міської влади.

Фотогалерея

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати
 
 
 

В этот день