15.01.2026 21:32 Мирон Зелений
У харківському метро пройшов концерт (фото)
15 січня на платформі метро "Історичний музей" відбувся концерт у рамках творчого проєкту «Разом до Перемоги».

Фото: Василь Голосний /
РЕДПОСТ
У концерті взяли участь театр народної музики "Обереги", зразковий ансамбль танцю "Джерельце" та інструментальне тріо "ЦимБанДо".
Проект створений за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та організований Департаментом культури Харківської міської ради.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости