23.07.2026 13:00 Віталій Хіневич
На поїзди між Києвом і Харковом попит утричі перевищує кількість місць
У пік літнього сезону маршрут між столицею та Харковом залишається одним із найбільш затребуваних серед пасажирів.
За даними компанії, у період із 13 по 19 липня на напрямку Київ – Харків зареєстрували 66 966 запитів, тоді як перевезено 20 171 пасажира.
Водночас попит на цьому маршруті утричі перевищував кількість доступних місць — у середньому на одне місце припадало троє охочих.
Найбільшу кількість запитів зафіксували на напрямку Київ – Львів — 173 221, при цьому перевезено 32 672 пасажири. На маршруті Київ – Одеса зареєстрували 107 992 запити та 23 465 перевезених пасажирів, а на напрямку Київ – Перемишль — 76 593 запити і 14 742 перевезених пасажири.
До переліку маршрутів із найбільшою кількістю запитів також увійшов напрямок Київ – Дніпро, де за тиждень зареєстрували 57 073 запити та перевезли 15 599 пасажирів.
Згідно з даними «Укрзалізниці», на маршрутах Київ – Львів, Київ – Одеса та Київ – Перемишль у середньому на одне місце припадало п'ять охочих, на напрямку Київ – Дніпро — чотири, а на маршруті Київ – Харків — троє.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости