02.06.2026 13:15 Віталій Хіневич
Харківський метрополітен продовжує роботи з утримання станцій та прилеглих територій
Працівники КП «Харківський метрополітен» щоденно виконують роботи, спрямовані на підтримання належного санітарного стану станцій та прилеглих територій.
Так, нещодавно генеральне прибирання було проведено у пішохідних переходах та на території біля станції
метро «Студентська», передає
РЕДПОСТ.
Також тривають роботи з догляду за зеленими зонами: покіс трави виконано біля станції метро «Академіка Павлова».
До кінця тижня заплановано завершити миття пішохідних переходів і прибирання прилеглої території станції «Салтівська», а також провести покіс трави на клумбі біля станції «Перемога».
Підтримання чистоти, порядку та належного благоустрою на об’єктах метрополітену залишається одним із важливих напрямів щоденної роботи підприємства.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0