02.06.2026  11:40   Віталій Хіневич

Ворог здійснив обстріл об'єктів Нафтогазу в Харківській області

Окупанти завдали комбінованого удару по одному з ключових об’єктів Нафтогазу на Харківщині.

 
Під час нічної атаки ворог застосував комбіновану тактику, передає РЕДПОСТ.
 
Спочатку об’єкт атакували безпілотниками. Приблизно за годину росіяни завдали повторного удару ракетами.
 
«Це свідома тактика терору. Так росіяни намагаються завдати максимальної шкоди не лише інфраструктурі, а й людям, які рятують, ремонтують і відновлюють. Саме така тактика спричинила трагічні наслідки в ніч на 5 травня, коли загинули наші колеги та рятувальники ДСНС», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що з початку доби 2 червня Харків атакували 20 дронів-камікадзе та 2 балістичні ракети. Внаслідок обстрілів постраждала 21 людина.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день