29.05.2026 15:30 Віталій Хіневич
Зниклого в Харкові хлопчика знайшли у сусіда
29 травня до правоохоронців надійшло повідомлення про зникнення 7-річного хлопчика.
Дитина самостійно залишила приміщення громадської приймальні Шевченківського району та пішла у невідомому напрямку.
На пошуки зниклого негайно був орієнтований особовий склад підрозділу. Правоохоронці оперативно провели необхідні розшукові заходи та встановили місцезнаходження дитини.
Як з’ясувалося, поки мати перебувала на прийомі у спеціаліста, хлопчик вийшов із приміщення та пішов. Згодом його знайшли у сусіда за місцем проживання.
На щастя, жодних подій кримінального характеру з дитиною не сталося.
Поліцейські провели з хлопчиком та його матір’ю профілактичну бесіду щодо безпечної поведінки та недопущення подібних випадків у майбутньому.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости