29.05.2026 12:15 Віталій Хіневич
У Харківській області ворог вдарив по навчальному закладу
Вчора близько 23:30 російські окупанти вдарили безпілотником по території навчального закладу в Дергачах.
Про це
повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко, передає
РЕДПОСТ.
«Унаслідок влучання пошкоджено фасад будівлі закладу та шкільний автобус. На щастя, минулося без постраждалих - у цей час на території нікого не було», - сказав Вячеслав Задоренко.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів
зазнали 12 населених пунктів Харківської області.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0