Протягом тижня в Харкові народилися 30 хлопчиків та 35 дівчаток. Від початку повномасштабної війни в місті з’явилися на світ понад 11 тисяч дітей.

У Харкові з 21 по 27 травня народилося 65 дітей. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
За інформацією Департамента охорони здоров’я, серед новонароджених — 30 хлопчиків та 35 дівчаток.
У міськраді зазначили, що від початку повномасштабної війни у Харкові народилися вже 11 188 дітей.
Комментариев: 0