Російські війська продовжують атаки на Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках. Частина бойових зіткнень триває.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку російські війська шість разів атакували позиції українських підрозділів. Бої точилися поблизу населених пунктів Стариця, Приліпка, а також у напрямках Ізбицького та Тернової. Станом на зараз три боєзіткнення ще тривають.
Крім того, ворог активізувався і на Куп’янському напрямку. Тут окупанти двічі намагалися прорвати оборону Сил оборони України — у напрямку Ківшарівки та в районі Новоєгорівки.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що в ЗСУ спростували фейк про нібито захоплення села Гранів на Харківщині та знищення бригади.
Комментариев: 0