27.05.2026  16:41   Рита Парфенова

На Харківщині тривають бої: окупанти штурмують позиції ЗСУ на двох напрямках

Російські війська продовжують атаки на Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках. Частина бойових зіткнень триває.

Новини Харкова: тривають бої на Харківщині

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.

На Південно-Слобожанському напрямку російські війська шість разів атакували позиції українських підрозділів. Бої точилися поблизу населених пунктів Стариця, Приліпка, а також у напрямках Ізбицького та Тернової. Станом на зараз три боєзіткнення ще тривають.

Крім того, ворог активізувався і на Куп’янському напрямку. Тут окупанти двічі намагалися прорвати оборону Сил оборони України — у напрямку Ківшарівки та в районі Новоєгорівки.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що в ЗСУ спростували фейк про нібито захоплення села Гранів на Харківщині та знищення бригади.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день