27.05.2026 12:00 Віталій Хіневич
На станції «Наукова» відновили скління вхідних павільйонів до підземних переходів
Комунальники відновили скління вхідних павільйонів до підземних пішохідних переходів, пошкоджених внаслідок ворожого обстрілу 16 травня.
Фахівці КП «Харківський метрополітен» спільно з працівниками інших комунальних підприємств у день пошкодження виконали основний комплекс робіт з демонтажу ушкоджених елементів вхідних павільйонів до підземних переходів.
Після цього працівники підприємства встановили майже 60 одиниць нового скла на трьох павільйонах.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0