22.05.2026  16:45   Віталій Хіневич

У Люботині відбулася бійка між підлітками

Вчора, 21 травня, у центрі міста Люботина стався конфлікт між неповнолітніми, який переріс у бійку.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Співробітники поліції оперативно встановили всіх фігурантів конфлікту. 
 
Інформація про подію була зареєстрована працівниками відділення поліції.
 
За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
 
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події. Тривають необхідні слідчі дії, опитування свідків та аналіз відеоматеріалів.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині затримали підозрюваних у нападі.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день