22.05.2026 16:45 Віталій Хіневич
У Люботині відбулася бійка між підлітками
Вчора, 21 травня, у центрі міста Люботина стався конфлікт між неповнолітніми, який переріс у бійку.
Співробітники поліції оперативно встановили всіх фігурантів конфлікту.
Інформація про подію була зареєстрована працівниками відділення поліції.
За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події. Тривають необхідні слідчі дії, опитування свідків та аналіз відеоматеріалів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0