19.05.2026  18:05   Віталій Хіневич

У Салтівському районі облаштовують клумби

Фахівці Філії ''Благоустрій'' КП ''Шляхрембуд'' облаштовують клумби з багаторічними рослинами.

 
Для створення композицій обрали вічнозелені насадження, зокрема туї, ялівці, молоді ялинки, кущі барбарису, спіреї та ін, передає РЕДПОСТ.
 
 
Загалом працівники районної філії утримують близько 180 клумб та рокаріїв, де протягом весни вже розсадили понад 13 тис. багаторічних рослин.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день