Протягом доби російські війська активізували штурмові дії на Харківщині, атакувавши позиції українських підрозділів на двох напрямках.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку російські війська сім разів намагалися прорвати оборону українських підрозділів. Бої тривали в районах населених пунктів Стариця, Вільча, Приліпка, Ветеринарне, а також у напрямку Графського та Караїчного.
На Куп’янському напрямку окупанти здійснили ще п’ять атак. Штурмові дії зафіксували у напрямках Курилівки, Петропавлівки, Ківшарівки та Новоплатонівки.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що росіяни масовано атакували Харків та область БпЛА, загинули двоє людей (фото).
Комментариев: 0