18.05.2026  16:00   Дмитро Колонєй

Харківські бадмінтоністи везуть додому медалі: результати виступу в Суперлізі

Харківські спортсмени стали призерами чемпіонату України.

Стали призерами чемпіонату України з бадмінтону харківські спортсмени: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ у Дніпрі на змішаному командному чемпіонаті України (Суперліга) команда «Незламні-1» виборола бронзу. Представники Харкова перемогли у матчі за 3 місце команду «Дніпро-2». Команда «Незламні-2» також гідно виступила та посіла 6 місце.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області пройшли всеукраїнські спортивні змагання серед ветеранів війни. 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день