18.05.2026 16:00 Дмитро Колонєй
Харківські бадмінтоністи везуть додому медалі: результати виступу в Суперлізі
Харківські спортсмени стали призерами чемпіонату України.
Як повідомляє
РЕДПОСТ у Дніпрі на змішаному командному чемпіонаті України (Суперліга) команда «Незламні-1» виборола бронзу. Представники Харкова перемогли у матчі за 3 місце команду «Дніпро-2». Команда «Незламні-2» також гідно виступила та посіла 6 місце.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харківській області
пройшли всеукраїнські спортивні змагання серед ветеранів війни.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0