У Харкові правоохоронці відреагували на повідомлення про домашнє насильство в одній із родин. Потерпілими стали жінка та 16-річна дівчина.

Як повідомляє РЕДПОСТ, 10 травня поліцейські сектору протидії домашньому насильству Харківського районного управління поліції №1 отримали повідомлення про конфлікт у родині та виїхали на місце події.
Під час перевірки встановлено, що 50-річний чоловік вчиняв домашнє насильство щодо своєї 44-річної дружини та 16-річної доньки. Правоохоронці припинили протиправні дії та зафіксували обставини інциденту.
На чоловіка склали адміністративні протоколи за ч. 1 та ч. 2 ст. 173-2 КУпАП. Також із ним провели профілактичну бесіду щодо недопущення повторних випадків.
У поліції наголошують, що домашнє насильство є правопорушенням і потребує негайного реагування. Відомство закликає повідомляти про такі випадки на спецлінію 102 або звертатися до найближчого підрозділу поліції.
Комментариев: 0