11.05.2026  15:19   

Харківські гросмейстери розпочали похід за національним кубком: результати міських змагань

Визначилися найсильніші гравці у рамках етапу «Харківських спортивних шкільних ліг».

 
Як повідомляє РЕДПОСТ за результатами шахових змагань серед учнів 5-9 класів
  • перемогу здобула команда Авторської школи Бойка, 
  • друге місце посіли представники ліцею №82,
  • третє - ліцею №61. 
 
 
 
 
 
Серед учнів 10-11 класів
  • найсильнішою стала команда ліцею №61,
  • друге місце посіли представники ліцею №89,
  • третє - ліцею №75.
 
 
Переможці турніру представлятимуть Харків на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги», щоб на ньому поборотися за вихід на національний рівень змагань.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день