07.05.2026  14:40   Віталій Хіневич

За тиждень комунальники Харкова усунули десятки аварій і відремонтували мережі зовнішнього освітлення

Фахівці КП «Міськсвітло» усунули близько 60 аварійних ситуацій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили чотири опори, більше 10 кронштейнів, 30 світильників та понад 70 ламп. 
 
Ще 125 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1,4 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день