У місті відбувся Кубок Харкова з кікбоксингу, де спортсмени змагалися за медалі в особистому та командному заліку.

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv SPORT City, в Харкові відбувся Кубок міста з кікбоксингу, за підсумками якого визначилися переможці в командному заліку.
Найкращий результат показала команда AKYLA TEAM, яка виборола 19 золотих, 11 срібних і 9 бронзових медалей.
Загалом спортсмени провели серію поєдинків у різних вагових категоріях, за підсумками яких і формувався медальний залік.
За дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова Кубок Харкова з кікбоксингу переможцям вручив директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олександр Власенко.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов нагородив вихованок спортивного клубу Kharkiv Stars, які привезли до Харкова нагороди престижних міжнародних змагань з черлідингу Prague Cheer & Dance Open 2026.
Комментариев: 0