02.05.2026 14:22 Віталій Хіневич
Автозаправні станції знову під ударом у Харкові
Починаючи з ранку 2 травня ворог атакує АЗС у різних районах міста.
2 травня близько 14:00 стало відомо про нову серію атак на АЗС у Харкові.
Безпілотники атакували автозаправні станції у Холодногірському, Новобаварському та Основ’янському районах.
Також є інформація про влучання безпілотника в будинок у Шевченківському районі.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що вранці 2 травня ворожі БпЛА
атакували місто Харків та населені пункти області. Зафіксовано влучання у Слобідському, Салтівському, Київському та Основ’янському районах міста.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0