У місті повідомили про удар безпілотника, інформація про наслідки уточнюється.
У Харкові зафіксовано влучання безпілотника типу «Молнія» у Слобідському районі.Про це міський голова Ігор Терехов написав у своєму телеграм-каналі, передає РЕДПОСТ.
Пошкоджена нежитлова будівля.
Без постраждалих.
Комментариев: 0