01.05.2026  19:54   Рита Парфенова

Прикордонники знищили комплекс зв’язку та РЕБ ворога на Харківщині

На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони уразили технічні засоби противника, що забезпечували зв’язок і прикриття підрозділів.

Як повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Держприкордонслужбу України, на Південно-Слобожанському напрямку оператори підрозділу РУБпАК «СТРІКС» у складі Сил оборони України продовжують знищувати елементи ворожої інфраструктури.

Під час аеророзвідки було виявлено вузли, які використовувалися для управління та забезпечення дій російських підрозділів у повітрі. Після уточнення координат по виявлених цілях завдали ударів.

У результаті знищено три антени зв’язку, п’ять систем радіоелектронної боротьби, два радіопеленгатори та радіолокаційну станцію противника.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ показав відео, як прикордонники знищили позиції противника на Харківщині.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день