29.04.2026 17:32 Дмитро Колонєй
У Харкові відзначили тренерів з настільного тенісу (фото)
Харків продовжує підтримувати спортивну спільноту, яка попри складні умови виховує нове покоління атлетів.
Як повідомляє
РЕДПОСТ днями відбулося нагородження представників ГО «Федерація тенісу настільного Харківської області (Слобожанщина)». Подяки від мера Харкова Ігоря Терехова були вручені за:
-
сумлінну та плідну працю;
-
високий рівень професіоналізму;
-
вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури;
-
активну популяризацію спорту серед харків’ян.
Церемонія нагородження відбулася за дорученням міського голови. Серед нагороджених — відомі спортсмени, кандидати у майстри спорту та майстри спорту України:
-
Надія Бут;
-
Юлія Гулєвська;
-
Марія Доценко;
-
Гліб Зотов;
-
Денис Кебало;
-
Артем Максимчук.
Настільний теніс залишається одним із найпопулярніших видів спорту в Харкові, а успіхи наших тренерів на національному рівні підтверджують високий статус харківської школи «пінг-понгу».
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0