Міський голова повідомив про влучання ворожого безпілотника по автозаправці, інформація про наслідки уточнюється.

Близько 9:27 міський голова Ігор Терехов повідомив про чергову атаку на Харків, передає РЕДПОСТ
За його словами, ворожий безпілотник типу «Молнія» влучив по автозаправній станції в Індустріальному районі міста. На місці події працюють відповідні служби.
Інформація щодо руйнувань і можливих постраждалих наразі уточнюється.
Комментариев: 0