У Слобідському та Немишлянському районах після нічних ударів БпЛА пошкоджено житло, комунальні служби оперативно ліквідували наслідки.
.jpg)
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Унаслідок нічної атаки ворожих безпілотників у Слобідському та Немишлянському районах Харкова були вибиті вікна в житлових будинках, розташованих поблизу місць вибухів.
Одразу після обстрілу на місця прибули бригади КП «Харківжитлобуд» та КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», які розпочали роботи із закриття пошкоджених віконних контурів.

Паралельно працівники КП «Шляхрембуд» займалися впорядкуванням територій. Комунальники прибрали бите скло та великогабаритне сміття, а також привели до ладу двори біля постраждалих будинків.
.jpg)
.jpg)
Комментариев: 0