28.04.2026  17:30   Віталій Хіневич

Медики Харківщини прийшли на допомогу чоловікові

23 квітня о 13:18 на лінію «103» надійшов виклик із Зміївської громади. На подвір’ї сусідка побачила 60-річного чоловіка без свідомості.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
 
Жінка одразу звернулася по екстрену допомогу.
 
Бригада №1105 прибула оперативно. З перших хвилин були зроблені чіткі дії, злагоджена робота, впевнене ведення пацієнта.
 
Під час транспортування стан різко погіршився, сталася раптова зупинка кровообігу.
 
Бригада негайно розпочала серцево-легеневу реанімацію. Завдяки професійним діям вдалося відновити серцеву діяльність.
 
Пацієнта доставлено до лікувального закладу для подальшого лікування.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, про стан захворюваності грипом, ГРВІ та COVID-19 на Харківщині.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день