24.04.2026 14:55 Віталій Хіневич
У Харкові триває генеральне прибирання переходів метрополітену
У КП «Харківський метрополітен» продовжуються роботи з прибирання та благоустрою підземних переходів станцій, а також прилеглих територій.
Працівники підприємства
виконують комплекс заходів: проводять миття та очищення переходів, оновлюють фарбування, приводять до ладу металеві елементи конструкцій, передає
РЕДПОСТ.
Основна мета — покращити зовнішній вигляд інфраструктури та створити комфортніші умови для пасажирів.
Зокрема, протягом минулого тижня такі роботи були виконані на станціях «23 Серпня» та «Ботанічний сад».
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0