24.04.2026 12:20 Віталій Хіневич
У Харкові медики провели виїзний прийом для ВПО
Медпрацівники здійснили черговий виїзд до гуртожитку в Індустріальному районі, де проживають внутрішньо переміщені особи.
Переселенці мали можливість отримати консультацію лікаря-терапевта, виміряти артеріальний тиск, пройти електрокардіографічне дослідження серця, вакцинуватись проти дифтерії, правця, коронавірусу, пройти скринінги, поспілкуватися з психологами тощо.
Захід організовано в межах співпраці з Департаментом по роботі з внутрішньо переміщеними особами за сприяння Адміністрації Індустріального району.
До виїзду також долучилися представники ГО «Спільна справа для людей» та ГО «Харківська міська організація Українського Червоного Хреста».
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости