23.04.2026 13:05 Віталій Хіневич
Масовий мор риби на Харківщині: розпочато розслідування
21 квітня до поліції надійшло повідомлення від Державної екологічної інспекції про те, що невстановлені особи порушили правила охорони вод, що призвело до забруднення річки Сіверський Донець, як наслідок, масової загибелі риби.
Поліцейські встановлюють усі обставини події та осіб, причетних до можливого правопорушення. З метою з’ясування причин загибелі водних біоресурсів призначено відповідні експертні дослідження.
Слідчі відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 242 (порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу України.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині
виявлено факт незаконного вилову риби під час нересту.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0